KONST / Litografier / Färglitografi 8873103
nr 887 3103
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Johan Petterson, 185/240 sign. -96, motivet: 20x18
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:47:20
150 kr
250 kr